خبرهای ویژه

» اخبار » افزایش حقوق !

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۰:۱۷

 کد خبر: 14519
 44 بازدید

افزایش حقوق !

به نقل از ایسنا ; سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از تاکید هیأت رئیسه بر لازم‌الاجراء بودن مصوبه مجلس در مورد افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق‌ها خبر داد. بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در جلسه عصر امروز (یکشنبه) هیأت‌رئیسه مجلس در مورد مصوبه مجلس مبنی‌بر افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق‌ها در سال […]

به نقل از ایسنا ; سخنگوی هیأت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی از تاکید هیأت رئیسه بر لازم‌الاجراء بودن مصوبه مجلس در مورد افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق‌ها خبر داد.

بهروز نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: در جلسه عصر امروز (یکشنبه) هیأت‌رئیسه مجلس در مورد مصوبه مجلس مبنی‌بر افزایش ۴۰۰ هزار تومانی حقوق‌ها در سال آینده و همچنین نامه رئیس سازمان برنامه و بودجه مبنی‌بر اجرایی نبودن این مصوبه، بحث و بررسی صورت گرفت و تاکید شد که ملاک همه باید اجرای قانون باشد.

وی یادآور شد: ممکن است هر قانونی ایراداتی داشته باشد و مصوبه اخیر مجلس هم از این قاعده مستثنی نیست. همچنین ممکن است شورای نگهبان ملاحظاتی درباره این مصوبه داشته باشد اما اگر این مصوبه از سوی شورای نگهبان تأیید و به قانون تبدیل شد، لازم‌الاجراست.

نعمتی با بیان این‌که شورای نگهبان نظر خود درباره مصوبات بودجه را تا اوایل هفته آینده اعلام می‌کند، افزود: آنچه در این جلسه مطرح شد این بود که نباید دولت را تضعیف کنیم و باید به دولت کمک کنیم اما نمی‌توان گفت که قانون اجرا شدنی نیست و قطعاً دولت مکلف به اجرای قانون است.

سخنگوی هیأت رئیسه مجلس اضافه کرد: طبق تصمیم هیأت رئیسه، قرار شد آقایان جهرمی وزیر ارتباطات و انصاری رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور در اولین جلسات سال آینده مجلس در مورد دولت الکترونیک گزارشی به مجلس ارائه کنند که تاکنون چه اقداماتی در این راستا انجام شده و چه برنامه‌هایی دارند و چه توقعاتی از مجلس دارند.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار , اقتصادی
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات