خبرهای ویژه

» دنیای مد » خانم ها برای داشتن یک استایل ایده آل و متناسب اینکارهارا انجام دهید!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۰۱ - ۱۱:۰۰

 کد خبر: 13196
 70 بازدید

خانم ها برای داشتن یک استایل ایده آل و متناسب اینکارهارا انجام دهید!

برای داشتن یک استایل ایده آل و متناسب با فصل همیشه از رنگ های طبیعت ایده بگیرید. _ اگر شما در گروه خانم هایی هستید که با لباس های اسپرت خداحافظی کرده اید و ست های نیمه رسمی و رسمی را ترجیح میدهید ، باید بگوییم که شال با طرح پلنگی به شما استایلی نیمه […]

برای داشتن یک استایل ایده آل و متناسب با فصل همیشه از رنگ های طبیعت ایده بگیرید.
_ اگر شما در گروه خانم هایی هستید که با لباس های اسپرت خداحافظی کرده اید و ست های نیمه رسمی و رسمی را ترجیح میدهید ، باید بگوییم که شال با طرح پلنگی به شما استایلی نیمه رسمی میدهد.
_ بهتر است بدانید که استایل مونوکروم نباید این طرز فکر یا حس و به شما بده که استایلتون باید سرتاپا یک رنگ و کسل کننده باشد! میتوانید با ترکیب یک رنگ از تنالیته های مختلف به راحتی خوش پوش و قد بلند به نظر برسید.
_ استفاده از شال گردن اگرچه دیگر امروزه بیشتر جنبه نمایشی پیدا کرده و نقش چندانی در حفظ افراد از سرما ندارد ، اما میتواند در صورت استفاده درست در جلوگیری از بیماری های فصل سرد موثر باشد.
_ با انتخاب چتر ، میتوانید این اکسسوری را که به نظر خیلی ها دست و پا گیر است ، به یک امتیاز مثبت برای استایل خودتان تبدیل کنید.
_ دیگر مجبور نیستید صندل هاتون رو برای تابستان نگه دارید ، فقط کافیه جوراب های پشمی و گرم همراه صندل های پاشنه بلند یا تخت بپوشید.


برچسب ها : , , , , , , , , , ,
دسته بندی : دنیای مد
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات