خبرهای ویژه

» اخبار » درآمد ۱۰ هزار دلاری ذوب آهن

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۰:۰۵

 کد خبر: 14272
 17 بازدید

درآمد ۱۰ هزار دلاری ذوب آهن

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در جریان برگزاری دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن اصفهان و الکویت کویت در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا با پیگیری‌های سعید آذری مدیرعامل باشگاه و رایزنی‌های انجام شده توسط او و عقد قرارداد با باشگاه کویتی مبلغ ۱۲۵ میلیون تومان معادل ۱۰ هزار دلار از باشگاه الکویت بابت حق پخش تلویزیونی […]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین، در جریان برگزاری دیدار تیم‌های فوتبال ذوب آهن اصفهان و الکویت کویت در مرحله مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا با پیگیری‌های سعید آذری مدیرعامل باشگاه و رایزنی‌های انجام شده توسط او و عقد قرارداد با باشگاه کویتی مبلغ ۱۲۵ میلیون تومان معادل ۱۰ هزار دلار از باشگاه الکویت بابت حق پخش تلویزیونی دریافت شد.

 

این امر برای اولین بار در بین باشگاه‌های کشور صورت گرفته و نشان دهنده آن است که حق و حقوق باشگاه‌ها مدنظرسازمان‌های بین المللی از جمله AFC و FiFA بوده ومی‌تواند بعنوان الگویی برای سایر باشگاههای کشور مدنظر قرار گیرد.

این حرکت باشگاه ذوب آهن اصفهان بار دیگر ثابت کرد با پایداری و پیگیری از مبادی حقوقی می‌تواند حق و حقوق باشگاه‌ها را در قالب های منحصر بفرد خود دریافت کرد.

 

لازم به ذکر است باشگاه ذوب آهن اصفهان علاوه بر دریافت مبلغ فوق کلیه موارد تبلیغاتی دور زمین و سایر تبلیغات در طول رقابت فوق را با هماهنگی با مبادی ذیربط راسا بعهده گرفته است.


برچسب ها :
دسته بندی : اخبار , ورزش
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات