خبرهای ویژه

» اخبار » دلار تک رقمی شد!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۲ - ۰:۳۴

 کد خبر: 13556
 61 بازدید

دلار تک رقمی شد!

به گزارش خبرنگار بورس،بانک و بیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جون ; با گذشت دو روز از ابلاغیه جدید بانک مرکزی در خصوص اعمال محدودیت‌های تراکنشی و محدودسازی فعالیت دلالانی که به طور کلان ریال را به دلار و برعکس تبدیل می‌کردند، روند کاهشی دلار این ارز را به کانال تک رقمی وارد کرد. بسیاری […]

به گزارش خبرنگار بورس،بانک و بیمه گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جون ; با گذشت دو روز از ابلاغیه جدید بانک مرکزی در خصوص اعمال محدودیت‌های تراکنشی و محدودسازی فعالیت دلالانی که به طور کلان ریال را به دلار و برعکس تبدیل می‌کردند، روند کاهشی دلار این ارز را به کانال تک رقمی وارد کرد.

بسیاری از کارشناسان اقتصادی این روند کاهشی را علاوه بر سیاست‌های ارزی جدید بانک مرکزی، نظارت جدی مدیرکل این نهاد بر نحوه انجام تراکنش‌ها و همچنین محدودسازی تا سقف ۱۰۰ میلیون تومان و بازدید سرزده وی از چند صرافی در خیابان فردوسی می‌دانند.
امروز صرافی‌ها هر اسکناس دلار را با قیمت ۹ هزار و ۸۵۰ تومان خرید و فروش می‌کنند که البته این نرخ در صرافی بانک ملی ۱۰ هزار و ۱۰۰ تومان اعلام شده است. همچنین هر اسکناس یورو در صرافی‌ها به مبلغ ۱۱ هزار و ۸۵۰ تومان به فروش رسید.


برچسب ها : , ,
دسته بندی : اخبار , اقتصادی
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات