خبرهای ویژه

» اخبار » روز شانس بطحایی + خطر استیضاح از بیخ گوش «بطحایی» گذشت

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۲۸ - ۱۱:۳۰

 کد خبر: 13742
 51 بازدید

روز شانس بطحایی + خطر استیضاح از بیخ گوش «بطحایی» گذشت

به گزارش افکارنیوز، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، در تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون،گفت: قرار بود در جلسه امروز استیضاح وزیر آموزش و پرورش بررسی شود که به دلیل از حد نصاب افتادن امضاها این طرح از دستور کار کمیسیون خارج شد. وی با بیان اینکه در […]

به گزارش افکارنیوز، حجت‌الاسلام علیرضا سلیمی، عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی، در تشریح نشست عصر امروز این کمیسیون،گفت: قرار بود در جلسه امروز استیضاح وزیر آموزش و پرورش بررسی شود که به دلیل از حد نصاب افتادن امضاها این طرح از دستور کار کمیسیون خارج شد.

وی با بیان اینکه در بخش دیگری از جلسه دیروز مسئولان سازمان سنجش برای بررسی مشکلات پیش آمده برای دانشجویان پزشکی دانشگاه آزاد حضور داشتند، ادامه داد:مقرر شد در اینباره گزارشی در اختیار کمیسیون قرار داده شود.

نماینده محلات در مجلس تصریح کرد:در جلسه امروز نیز مقرر شد اعضای کمیسیون جلسه‌ای با حضور نمایندگانی از وزارت امور خارجه و وزارت علوم درباره مشکلات پیش آمده با ارز دانشجویی داشته باشند.

عضو هیئت‌رئیسه کمیسیون آموزش اضافه کرد: براساس تصمیم‌گیری کمیسیون مقرر شد تا وزارت آموزش و پرورش درباره اعزام معلمان به مدارس خارج از کشور تجدید نظر کرده و هرچه سریعتر در مورد تعیین تکلیف حقوق ارزی معلمانی که ۹ ماه تأخیر در دریافت حقوق داشته‌اند صورت گیرد.

سلیمی با اشاره به مشکلات به وجود آمده درباره نحوه مدیریت بنیاد آرشام در آموزش و پرورش در جلسه عصر امروز این کمیسیون بحث و بررسی صورت گرفت که براساس ماده ۲۳۴ آئین‌نامه داخلی مجلس قرار شد که آقایان خجسته، سلیمی و آقای ساعدی این موضوع را از نزدیک بررسی کنند.

وی با اشاره به بروز حادثه آتش‌سوزی در مرکز پیش دبستانی و دبستان شهر اهواز که امروز رخ داد قرار شد که وزارت آموزش و پرورش تا یکشنبه هفته آینده گزارشی را تهیه و به کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس ارائه دهد.


برچسب ها : , , ,
دسته بندی : اخبار , سیاسی
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات