خبرهای ویژه

» اخبار » شینید اکانر مسلمان شد

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۰۴ - ۱۴:۰۰

 کد خبر: 12567
 85 بازدید

شینید اکانر مسلمان شد

به گزارش پندار آنلاین: خانم اکانر هفته گذشته در حساب توییتری خود اعلام کرد که به دین اسلام گرویده است. سی‌ان‌ان: شینید اوکانر که نام «شهدا» را برای خودش برگزیده اعلام کرد: «به مسلمان بودن افتخار می‌کنم. همه کتب آسمانی شما را به سمت اسلام هدایت می‌کنند که در نتیجه با وجود اسلام نیازی به […]

به گزارش پندار آنلاین: خانم اکانر هفته گذشته در حساب توییتری خود اعلام کرد که به دین اسلام گرویده است. سی‌ان‌ان: شینید اوکانر که نام «شهدا» را برای خودش برگزیده اعلام کرد: «به مسلمان بودن افتخار می‌کنم. همه کتب آسمانی شما را به سمت اسلام هدایت می‌کنند که در نتیجه با وجود اسلام نیازی به آنها نیست. اسم جدید من «شهدا» خواهد بود.»

او همچنین در حساب توییتری خود عکسی از لوگوی کمپانی ورزشی نایک را گذاشته است با این جمله: «حجاب بگذارید!» شهدا هفته گذشته در یک پیام توییتری نوشت: «با این پیام با افتخار اعلام می‌کنم که مسلمان شده‌ام. این در واقع نتیجه طبیعی سفر هر دین‌شناس باهوشی است. مطالعه متون مقدس لاجرم به اسلام منتهی می‌شود.» این خواننده ۵۱ ساله در سال ۱۹۹۲ در یک شوی تلویزیونی در آمریکا عکس پاپ ژان پل دوم را پاره کرد و به صدر اخبار رفت.


برچسب ها : , , , , ,
دسته بندی : اخبار , بین الملل , مطالب خواندنی , موسیقی
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات