خبرهای ویژه

» سرگرمی » فال واقعی امروز دو شنبه ۱۳ اسفند ۹۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۱۴ - ۹:۰۰

 کد خبر: 14516
 29 بازدید

فال واقعی امروز دو شنبه ۱۳ اسفند ۹۷

فروردین امروز از آن روزهایی که کارها بر سرتان خراب شده و خودتان هم نمی‌دانید که چگونه به همه آن‌ها برسید. تمامی این مشکلات ناشی از عدم برنامه ریزی و اهمال کاری خودتان است، تنبلی خود را گردن دیگران نیندازید. بهترین کار حفظ خونسردی و فکر کردن است. آبی بنوشید، کاغذ و قلمی برداشته و […]

فروردین
امروز از آن روزهایی که کارها بر سرتان خراب شده و خودتان هم نمی‌دانید که چگونه به همه آن‌ها برسید. تمامی این مشکلات ناشی از عدم برنامه ریزی و اهمال کاری خودتان است، تنبلی خود را گردن دیگران نیندازید. بهترین کار حفظ خونسردی و فکر کردن است. آبی بنوشید، کاغذ و قلمی برداشته و تمام کارهایتان را لیست کنید. کدامیک بیشترین اولویت را دارند؟ از همان نقطه شروع به کار کنید.
________________________________________
اردیبهشت
این روزها و بخصوص امروز وضعیت سلامیتتان کاملا رو به راه بوده است. خدا رو شکر کنید که سلامتی یکی از بزرگترین نعمت‌هاست. استرس و اضطراب خاصی اطرافتان وجود نداشته و امروز یکی از روزهای آرام شماست. می‌توانید از این تمرکز استفاده کرده و کتاب مورد علاقه‌تان را مطالعه کنید. برای فعالیت گسترده‌ای که در ذهن دارید از همین امروز برنامه ریزی کنید. به تاخیر انداختن برنامه ریزی چندان به نفعتان نیست.
________________________________________
خرداد
امروز از لحظه‌ای که پا در محیط کار خود می‌گذارید تا زمانی که با عشقتان بیرون می‌روید برای خود برنامه ریزی کرده‌اید. قطعا سپری کردن اوقات خوش با دوستان و شخص مورد علاقه‌تان جز لحظات بیاد ماندنیتان خواهد شد. چند وقتی است که درگیری بیماری شده‌اید. بهتر است کمی به وضعیت سلامتیتان برسید و تا جایی که می‌توانید سبک زندگیتان را تغییر دهید.
________________________________________
تیر
مشکلات بسیاری را پشت سر گذاشته‌اید، امروز روز رسیدن آسانی است. حتی دلخوش‌ی‌های کوچک هم می‌تواند باعث خوشحالی شما گردند. هرگز نا امید نشوید، یاس و دلسردی بزرگترین آفتی است که می تواند زندگی شما را به نابودی بکشد. سخت ترین و غیر ممکن ترین کارها هم با سعی و تلاش قابل انجام خواهند بود. امروز شاید بتوانید یک مهمانی کوچک خانوادگی راه انداخته و حال و هوای منزلتان را کمی تغییر دهید.
________________________________________
مرداد
مدتی است که فکر می‌کنید کم تحمل شده‌اید. سر هر موضوع کوچکی بحث و جدل راه انداخته و باعث ناراحتی دیگران می‌شوید. امروز به شدت روی رفع این موضوع فکر کنید. هر چه زمان بگذرد ناراحتی اطرافیانتان تبدیل به کینه شده و زندگی برای خودتان سخت‌تر خواهد شد. اخباری به دستتان خواهد رسید که موجب آشفتیگیتان می‌شود، قبل از انجام هر عکس العملی از صحت و سقم آن خبر مطمئن شوید.
________________________________________
شهریور
شما بسیار مهربان هستید ولی از ابراز مهربانی و علاقه به شخصی که دوستش دارید خودداری می‌کنید. حتی بیان کردن یک دوستت دارم می‌توانید دوام زندگی مشترکتان را چندین برابر کند. امروز می‌توانید امتحان کنید تا نتیجه آن را ببنید. سطح انرژیتان نسبت به روزهای گذشته کمتر شده و توان انجام همه کارها را ندارید. اگر بخشی از آن‌ها را به روزهای آینده موکول کنید مشکلی پیش نخواهد آمد.
________________________________________
مهر
واقعا کار خود را بلدید و دقیقا می‌دانید که چه می‌خواهید انجام دهید ولی نبایستی از این توانایی‌هایتان رد محیط کار استفاده کنید. از محیط دوستانه‌ای که در آن مشغول هستید بهره کافی را برده و به فکر پیشرفت مجموعه‌ هم باشید چرا که در نتیجه خودتان سود خواهید برد. امروز با فردی برخورد خواهید کرد که مدت زمان بسیاری از آن بی‌خبر بودید. به نظر می‌رسد کمی گپ زدن و مرور گذشته‌های شیرین می‌تواند روحیتان را تغییر دهد.
________________________________________
آبان
امروز از آن روزهایی است که باید زمان زیادی را به خود اختصاص دهید. بهتر است کارهای واجبتان را انجام و مابقی را به روزهای آینده موکول کنید. فیلم‌های مورد علاقه‌تان را ببینید، آشپزی کرده، با دوستان نزدیکتان قراری گذاشته و یا یک شب رویایی را با عشقتان سپری کنید. امروز مال شماست و بایستی قدر تک تک لحظاتش را بدانید. مطمئن باشید هرگز امروز را فراموش نخواهید کرد.
________________________________________
آذر
این چند روز سرعت قابل توجهی در انجام کارها پیدا کرده‌اید. بهتر است کمی ترمز گرفته و بدون برنامه ریزی پیش نروید. سرسری انجام دادن کارها و بی‌دقت بودن در انجام آن‌ها هیچ نتیجه درخور توجهی ندارد. سعی کنید تغییری در زندگیتان ایجاد کنید راکد بودن حتی آب زلال را به آبی کثیف تبدیل خواهد کرد. حرکت کنید، پویا باشید و از یکنواختی دوری بجویید.
________________________________________
دی
شما فردی فعال و پر جنب و جوش هستید. در جمع دوستان که باشید مدیریت گروه را بر عهده خواهید گرفت. حواستان باشد که با نیش و کنایه با دیگران صحبت نکنید. شاید حرفی نسنجیده بتواند باعث ایجاد کینه‌ای کهنه گردد. از انجام کارهای بیهوده پرهیز کنید برای خودتان برنامه‌ای با اولویت بندی در کارها بنویسید و سپس شروع کنید. مدیریت زمان می‌تواند عامل موفقیتتان گردد.
________________________________________
بهمن
امروز ممکن است روز چندان دلچسبی برایتان نباشد، کارهایتان به خوبی پیش نرفته و افکارتان بسیار آشفته شده‌اند. بی‌تعارف به شما بگوییم امروز روز شماست. اگر قراری تاثیرگذار و یا برنامه‌ای برای انجام کاری مهم در ذهن دارید بهتر است به روز دیگری موکول نمایید. زیاد خودتان را آزار ندهید و سعی کنید با تماشای فیلم و یا مطالعه کتابی جذاب خود را مشغول کنید. بی‌شک فردا روز بهتری خواهد بود.
________________________________________
اسفند
این ماه، ماه شماست و تا می‌توانید از آن لذت ببرید. امروز در حال آماده شدن برای رسیدن سال نو هستید. دستی به سر و روی خانه‌تان بکشید، تغییری در دکوراسیون بدهید و اگر می‌توانید کمی برای خرید کردن از خانه بیرون بروید. دوستی قدیمی با شما تماس گرفته و خبر مهمی را می‌دهد. قبل از هر گونه عکس العمل و واکنش از صحت و سقم آن باخبر شوید. هرگز بی‌گدار به آب نزنید.

منبع : ستاره


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : سرگرمی , فال
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات