خبرهای ویژه

» سرگرمی » فال واقعی امروز سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۳۰ - ۹:۰۰

 کد خبر: 14354
 30 بازدید

فال واقعی امروز سه شنبه ۳۰ بهمن ۹۷

فروردین بعضی روزها حال آدم خوب نیست. شما هم امروز چندان سرحال نیستید. به دنبال دلیل خاصی برای ناراحتیتان نباشید. فکر نکنید نگرانی شما ممکن است خبر از اتفاق بدی بدهد. پس ذهنتان را خیلی درگیر نکنید. شما فرد احساساتی هستید که دیدن رنج دیگران شما را آزرده خاطر می‌کند. در روزهای آینده دوباره سرحال […]

فروردین
بعضی روزها حال آدم خوب نیست. شما هم امروز چندان سرحال نیستید. به دنبال دلیل خاصی برای ناراحتیتان نباشید. فکر نکنید نگرانی شما ممکن است خبر از اتفاق بدی بدهد. پس ذهنتان را خیلی درگیر نکنید. شما فرد احساساتی هستید که دیدن رنج دیگران شما را آزرده خاطر می‌کند. در روزهای آینده دوباره سرحال و پر انرژی خواهید بود.
________________________________________
اردیبهشت
اگر امروز دوستی باعث آزار و ناراحتی شما شد، بهتر است آرامش خود را حفظ کنید و اگر کاری از دستتان برای حل مشکل برنمی‌آید خود را کنار بکشید. نگران نباشید مشکل به زودی حل خواهد شد و دوستتان نیز از رفتار خود پشیمان شده و از شما عذرخواهی خواهد کرد. این روزها درگیری‌های مادی موجب پریشان حالی خیلی از افراد شده است.
________________________________________
خرداد
امروز سعی کنید با رئیستان درگیر نشوید یا اگر خودتان رئیس هستید زیاد به کارمندانتان گیر ندهید. هر بحث کوچکی ممکن است به یک مشاجره تبدیل شود. در هر صورت سعی کنید تمام تلاش خود را بکنید تا کارتان را به نحو احسن انجام دهید. اگر هم باز درگیری با رئیستان پیش آمد آرامش خود را حفظ کرده و به خودتان سخت نگیرید. مطمئن باشید روزهای آینده همه چیز بهتر خواهد شد.
________________________________________
تیر
اگر قصد سفر دارید مطمئن شوید که همه چیز را به خوبی برنامه ریزی کرده و فهرست کاملی از وسایل مورد نیاز و کارهایی که لازم است قبل و حین سفر انجام دهید تهیه کنید. اگر بی برنامه و شتابزده عمل کنید ممکن است در طول سفر ناخواسته به مشکلاتی بربخورید و طعم سفرتان تلخ شود. به طور کلی امروز لازم است بیشتر حواستان را به همه چیز جمع کنید.
________________________________________
مرداد
ممکن است امروز شما با دوست یا همکارتان بر سر مسائل مالی دچار اختلاف شوید. مراقب باشید این مسائل مالی رابطه شما را خراب نکند. سعی کنید برای رفع مشکل راه حلی بیابید که نه به شما فشار بیاید و نه به او. شما در حل مسئله مهارت بالایی دارید پس مطمئنا می‌توانید این مشکل را نیز به نحوی حل کنید که رابطه دوستی‌تان صدمه نبیند.
________________________________________
شهریور
اگر امروز با شخصی مواجه شدید که خواست با برون ریزی ناراحتی‌ها و عصبانیت‌هایش به شما انرژی منفی وارد کند، حتی الامکان به شکلی محترمانه از او فاصله بگیرید. شما انسان خوش قلبی هستید اما بدانید اولین وظیفه‌اتان این است که از خودتان مراقبت کنید. پس اجازه ندهید افکار ناخوشایند دیگران حال شما را بد کند. در عوض سعی کنید با کسانی ارتباط داشته باشید که به شما انرژی مثبت دهند.
________________________________________
مهر
امروز روز پرکاری خواهید داشت و احتمالا باید به جای دونفر کار کنید. همین باعث می‌شود قدری عصبی و کلافه شوید. مراقب باشید ابن آشفتگی باعث واکنش‌های ناگهانی‌ای نشود که بعد از آن پشیمان شوید. تمرکزتان را بر روی کارتان گذاشته و مطمئن باشید می‌توانید از پس تمام کارها بربیایید. آرامش شما می‌تواند روی دیگران تاثیر گذاشته و آنان را نیز آرام کند.
________________________________________
آبان
امروز برای شما روز خوبی است. خلاقیت و توانایی ذهنی‌تان در سطح بالایی قرار دارد و همین می‌تواند به شما کمک کند تا اگر کارهای هنری نیمه کار‌ه‌ای دارید به خوبی به اتمام برسانید. حتی وظایف کاری روزانه‌اتان را نیز به خوبی و به نحو احسن انجام خواهید داد. ایده‌هایی که در ذهن دارید برای دیگران نیز جذاب خواهد بود و آنها را به سمت شما جذب می‌کند.
________________________________________
آذر
امروز همه چیز شلوغ و خانه یا محل کارتان پر رفت و آمد است. اگر در این شلوغی‌ها یکی از اعضای خانواده یا همکارانتان تندخویی کرد به دل نگیرید و سعی کنید آرامشتان را حفظ کنید. خود را خیلی درگیر نکنید و نیمه پر لیوان را ببینید و از مصاحبت با مهمانان لذت ببرید. بر خودتان مسلط باشید تا روزتان را بدون دردسر پشت سر بگذارید و در پایان روز از خودتان راضی باشید.
________________________________________
دی
فشار کاری در محل کارتان زیاد شده است. ممکن است یکی از همکارانتان از شما کمک بخواهد و یا بخواهد با شما درد و دل کند. شما فردی قوی و با اراده هستید و می‌توانید برای دیگران قوت قلب باشید. این به این معنا نیست که فشاری بر شما وارد نمی‌شود بلکه شما با صبری که دارید بهتر از دیگران از پس مشکلات برمی‌آیید. کارهایتان را با تمرکز انجام دهید و در پایان روز با یک چای داغ در کنار خانواده به خودتان جایزه دهید.
________________________________________
بهمن
امروز در روابط عاطفی شما یک احساس ویژه به وجود می‌آید. ممکن است حس کنید عشقان از چیزی ناراحت است این موضوع شما را نیز ناراحت کرده و احتمالا وادارتان می‌کند که برای خوشحال کردن او کاری کنید. همین می‌تواند نقطه عطفی در رابطه‌اتان باشد و شما را به هم نزدیک کند. شاید لازم باشد در این راه کمی هزینه کنید که ارزشش را دارد اما اگر در وضعیت مالی خوبی نیستید همین که با یک شیوه خلاقانه علاقه و توجه‌اتان را نشان دهید، کافیست.
________________________________________
اسفند
نگران یکی از اعضای خانواده خود هستید. به نظر می‌رسد یکی از نزدیکانتان نیاز به کمک مالی یا فکری دارد. شما تلاش خود را برای کمک به او بکنید ممکن است ابتدا نسبت به حرف‌های شما بی توجه باشد اما شما به دل نگیرید و به او حق دهید که در شرایط بحرانی نتواند خوب رفتار و افکارش را مدیریت کند. مطمئنا بودن شما و توجه‌اتان برای او بسیار ارزشمند است. البته تمام وقتتان را صرف حل مشکلات عزیزانتان نکنید و زمانی را نیز به خودتان اختصاص دهید.

منبع : ستاره


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : سرگرمی , فال
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات