خبرهای ویژه

» سرگرمی » فال واقعی امروز سه شنبه ۷ اسفند ۹۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۷ - ۹:۰۰

 کد خبر: 14436
 27 بازدید

فال واقعی امروز سه شنبه ۷ اسفند ۹۷

فروردین امروز یک روز ایده‌آل برای شما خواهد بود از آن جهت که یک پیام مثبت و موثر دریافت خواهید کرد. این پیام می‌تواند یک ایمیل کاری یا یک پیامک کوتاه از طرف کسی که به او علاقه دارید باشد اما هر چه هست به محتوای آن خوب دقت کنید زیرا تاثیرات مثبتی بر زندگیتان […]

فروردین
امروز یک روز ایده‌آل برای شما خواهد بود از آن جهت که یک پیام مثبت و موثر دریافت خواهید کرد. این پیام می‌تواند یک ایمیل کاری یا یک پیامک کوتاه از طرف کسی که به او علاقه دارید باشد اما هر چه هست به محتوای آن خوب دقت کنید زیرا تاثیرات مثبتی بر زندگیتان خواهد گذاشت.
________________________________________
اردیبهشت
یک روز گرم و فرح بخش در محیط کاری پیش روی شماست. از بحث‌های جالبی که پیش می‌آید استقبال کنید. خوب به این حرف‌ها دقت کنید و ایده بگیرید. اما بیش از اینکه به‌خاطر رفتارهای صمیمانه همکارانتان روی حرف آن‌ها حساب کنید متکی به منطق و فکر خود باشید و حواستان را خوب جمع کنید تا دچار مشکل نشوید.
________________________________________
خرداد
امروز ذهنتان سرشار از ایده و خلاقیت نسبت به فعالیتی است که در حال انجامش هستید. این فعالیت می‌تواند یک پروژه علمی باشد یا شغل شما و یا یک کار هنری. ایده‌های خود را به کار گیرید و با هدف گذاری بلندمدت موفقیت را برای خود رقم بزنید. می‌توانید به یک سفر یا گردش کوتاه‌مدت با کسی که دوستش دارید بروید تا روحیه بهتری پیدا کنید.
________________________________________
تیر
یک دوست به کمک شما نیاز دارد یادتان باشد این کمک لزوما مشورت دادن و تحمیل عقاید شما به او نیست. گاهی یک نفر فقط نیاز به شنیدن و احساس همدردی شما دارد. پس صبور باشید و فقط درکش کنید. رابطه عاطفی شما امروز در اوج خواهد بود و به همان مقدار که عشق می‌ورزید عشق نیز دریافت خواهید کرد.
________________________________________
مرداد
امروز اتفاقات خوشایندی نسبت به یک زن از نزدیکان و اطرافیان شما مثلا مادر یا همسرتان اتفاق خواهد افتاد که باعث شادی شما می‌شود. مشکلات برای شما سد بزرگی نیست و با قدرت از پس کارها بر‌می‌آیید. سعی کنید به شایعات اطرافتان حتی اگر ریشه در واقعیات داشته باشد توجه نکنید. غیبت‌ها همیشه با اغراق و کینه‌ورزی همراهند و مسلما نیت خوبی پشت آن‌ها نیست.
________________________________________
شهریور
خبر خوبی که مدت‌ها منتظرش بودید در راه است. تلاش‌های شما به نتیجه خواهد رسید پس خودتان را برای پیشرفت و چالش‌های آن آماده کنید. امروز دنیا با شما سر طلح دارید پس شما هم تمام تلاشتان را در جهت درک بهتر اطرافیان و عزیزانتان کنید. شهامت و قدرت ریسک به شما در زندگی کمک شایانی خواهد کرد.
________________________________________
مهر
احساس یکنواختی در زندگی به شما دست داده و نیاز زیادی به تغییر در خود احساس می‌کنید. لازم نیست این تغییرات ریشه‌ای و اساسی باشد می توانید با تغییرات کوچک در فعالیت‌های روزانه‌تان احساس بهتری در خود ایجاد کنید. خواه ثبت‌نام در یک کلاس آموزشی که به آن علاقه مند هستید باشد یا کمی تغییر در انجام وظایف شغلی‌تان. امروز قلبتان برای اطرافیانتان باز است و به خوبی می‌توانید با گوش دادن به حرف دیگران و یا ابراز علاقه به آن‌ها انرژی مثبت زیادی در اطراف خود ایجاد کنید.
________________________________________
آبان
ذهنتان پر از افکار و احتمالات ضد و نقیض است. هر چه بیشتر خود را درگیر این افکار کنید کمتر به نتیجه خواهید رسید و نتیجتا احساس خوشایندی نخواهید داشت. پس بهتر است حواس خود را به امور مفیدتری معطوف کنید. امروز انرژی و توان به انجام رساندن کارهای عقب افتاده را دارید پس دست به کار شوید و با فعالیت بیشتر هم انرژیتان را تخلیه کنید و هم نظم و سامانی به امورتان بدهید.
________________________________________
آذر
یک خبر خوشحال کننده غیر منتظره: دعوت به یک جشن یا مهمانی که حسابی ذوق زده‌تان خواهد کرد. احساس می‌کنید پس از مدت‌ها فعالیت کسل کننده واقعا به یک تنوع و یک جشن و شادی احتیاج دارید و حالا این موقعیت فراهم شده است. امروز از هر جهت برای شما ایده‌آل است. تمام اتفاقات خوب امروز را باور کنید و با نگرانی‌ها و آینده‌اندیشی‌های بی‌موقع لحظات خود را خراب نکنید. آینده نامعلوم است پس حال را از دست ندهید.
________________________________________
دی
تشویش و نگرانی برای زمان بندی در کار باعث می‌دهد کارهایتان را با سرعت زیتد انجام دهید اما باید مراقب باشید این سرعت بخشیدن به کارها در صورتی که افراطی شود به یکباره انرژی شما را نگیرد آنقدر که دیگر نتوانید بقیه کارهایتان را هم انجام دهید. ممکن است همکاران یا اطرافیانتان رفتار تند و نامناسبی بروز دهند. شما باید صبور باشید و از واکنش‌های احساسی و زودگذر بپرهیزید زیرا امروز زمان مناسبی برای مطرح کردن انتقادها و اعتراض‌های شما نیست.
________________________________________
بهمن
یک بحث جالب و مفید پیش می‌آید که شما را به فکر فرو می‌برد. نتایجی که پس از شنیدن در ذهن شما نقش می‌بندد کمک زیادی به تصمیم‌گیری‌های آینده‌تان می‌کند. سعی کنید بیشتر گوش دهید تا اینکه متقابلا نظرات خود را بیان کنید. مشکلات عاطفی شما امروز بهبود خواهد یافت و یک مکالمه طولانی و خوشایند با کسی که دوستش دارید تمام دلخوری‌هایتان را از یان می‌برد.
________________________________________
اسفند
شانه خالی کردن و فرار از مسئولیت‌ها نتیجه‌ای نخواهد داشت. بهتر است با خود رو راست باشید و مسئولیت‌های خود را بپذیرید. برای انجام آن‌ها می‌توانید کارها را به بخش‌های کوچکتر تقسیم کنید تا آهسته و پیوسته پیش برود. فقط کافی است شروع کنید آن وقت می‌بینید آنقدرها هم که فکر می‌کردید سخت نیست و تازه به توانایی‌های خود پی می‌برید که اعتماد بنفس و شادی مضاعفی را برایتان در پی خواهد داشت.

منبع : ستاره


برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : سرگرمی , فال
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات