خبرهای ویژه

» سرگرمی » فال واقعی امروز شنبه ۲۷ بهمن

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۷ - ۹:۰۰

 کد خبر: 14246
 36 بازدید

فال واقعی امروز شنبه ۲۷ بهمن

فروردین کارهای زیادی مانده که باید انجام دهید. پس تنبلی را کنار گذاشته و تلاش کنید که همه این کارهای نیمه تمام را با برنامه ریزی به اتمام برسانید. برای سرعت بخشیدن به کارهای خود بد نیست اگر از اعضای خانواده یا دوستانتان یاری بگیرید. به زودی تحولی در ارتباطات عاطفی شما به وجود می […]

فروردین
کارهای زیادی مانده که باید انجام دهید. پس تنبلی را کنار گذاشته و تلاش کنید که همه این کارهای نیمه تمام را با برنامه ریزی به اتمام برسانید. برای سرعت بخشیدن به کارهای خود بد نیست اگر از اعضای خانواده یا دوستانتان یاری بگیرید. به زودی تحولی در ارتباطات عاطفی شما به وجود می آید که شما را به وجد خواهد آورد. اگر مجرد هستید به زودی نیمه گمشده تان را پیدا خواهید کرد.
________________________________________
اردیبهشت
امروز پیامی از دوستی قدیمی دریافت می کنید که می تواند وضعیت یکنواخت زندگی شما را دچار تحول کند. از محبت به دیگران بخصوص همسر و خانواده خود دریغ نکنید. مدتی است که سرگرم کارهای روزمره خود هستید و توجه شما به اطرافیانتان کم شده است. خرید یک شاخه گل و گفتن یک جمله محبت آمیز می تواند معجزه ای در روابط این روزهای شما ایجاد کند و روحیه خود و شریک زندگی تان را بهبود بخشد.
________________________________________
خرداد
امروز پیشنهادی کاری به شما می شود که اگر به درستی آن را سبک سنگین کنید جنبه های مثبت آن را در زندگی آینده خود خواهید دید. پس نسبت به روزهای قبل با وسواس بیشتری نسبت به پیشنهادهایی که به شما می شود توجه کنید. پروژه ای در دست دارید که ذهن شما را شدیدا به خودش مشغول کرده است. به زودی حاصل تلاش های شبانه روزی خود را خواهید دید، پس نا امید نشوید.
________________________________________
تیر
داشتن یک دوست خوب نعمت است. خوشبختانه شما دوستانی دور و برتان دارید که می توانید روی کمکشان حساب کنید پس برای فائق آمدن بر مشکلاتی که در حال حاضر دارید سراغشان بروید. مطمئن باشید که دست خالی بر نمی گردید! امروز ممکن است کمی احساس خستگی کنید. این حس خستگی و کسالت تنها امروز مهمان شماست و فردا با انرژی بیشتر و انگیزه ای بالاتر پله های پیشرفت را طی خواهید کرد.
________________________________________
مرداد
مدتیست که ذهن شما درگیر مساله ای عاطفی شده است ولی جرات به زبان آوردن آن را ندارید. کمی شجاع باشید و این موضوع را با یکی از اعضای خانواده یا یکی از دوستان صمیمی خود در میان بگذارید. افراد مختلف تجربیات متفاوتی دارند که می تواند راه حلی برای آنچه روح و ذهن شما را درگیر خود کرده است باشد. این روزها ورزش کردن را فراموش نکنید و چنانچه برایتان مقدور است به مسافرتی هرچند کوتاه مدت بروید.
________________________________________
شهریور
اشتباه می کنند آنان که هیچوقت اشتباه نمی کنند! از ریسک کردن در زندگی واهمه دارید. در نظر داشته باشید که ریسک کردن نیز بخشی از زندگی است و گاهی لازم است انسان راهی را برود، شکست بخورد و حتی به جای اول خود بازگردد. حداقل آنچه در این مورد برای انسان به جای می‌ماند تجربه است که با هیچ مبلغی به دست نخواهد آمد. پس ساکن بودن را کنار گذاشته و روحیه خود را برای ایجاد تحولات بنیادین در زندگی آماده کنید.
________________________________________
مهر
سستی و تبلی با موفقیت در تضاد است. برای رسیدن به هدفی که دارید باید بسیار تلاش کنید و نا امید نشوید. پس راحت طلبی را کنار گذاشته و با اراده و انگیزه برای اهدافی که دارید بجنگید. مشکلی در محل کار بوجود آمده که ذهن شما را سخت درگیر خود کرده است. تلاش کنید که این مشکل را به صورت مسالمت آمیز حل و فصل کنید. حواستان باشد که این مسائل جزیی نباید جایی در زندگی شما داشته باشد. پس آن را برای اهلش رها کرده و به کار خود برسید.
________________________________________
آبان
حس ششمتان امروز درست می‌گوید. شاید باور آنچه امروز میبینید سخت باشد ولی مطمئن باشید که درست حدس زده اید! امروز بهترین موقع است که برای خود برنامه ای دراز مدت بنویسید. ذهن شما امروز این قدرت را دارد که به بهترین نحو برنامه ای بریزد که چند سال بعد ثمره اش را ببینید. به زودی خبری خوش به شما خواهد رسید که شما را شگفت زده خواهد کرد.
________________________________________
آذر
قبل از حرف زدن کمی فکر کنید! بی محابا چیزی گفتن نه تنها کسی را دورتان جمع نمیکند که حتی ممکن است باعث ریختن آبروی خودتان بشود. نگران قضاوت شدن توسط دیگران نباشید. شما مسئول ذهن اطرافیانتان نیستید پس شاید بد نباشد که کمی خودتان را به بیخیالی زده و با آرامش، کار خودتان را جلو ببرید. مشکلات مالی شما به زودی رفع می شوند و درهای امیدی که منتظر باز شدنشان بودید به رویتان گشوده خواهد شد.
________________________________________
دی
دوستی به کمک شما نیاز دارد. اگر او تا کنون از شما درخواست کمک نکرده شما به سراغش بروید و جویای احوالش شوید. این کمک شما حتی در حد یک راهنمایی یا شنیدن حرف ها و درد و دل هایش می تواند برایش راهگشا باشد. به زودی ثمره تلاشی که کرده اید را خواهید دید و دیگران به قدرت و اراده شما یقین پیدا خواهند کرد.
________________________________________
بهمن
رازداری شما موجب شده است که دوستانتان به راحتی به شما اعتماد کنند و حرف های دلشان را برایتان بگویند. شما نیز لازم است که گاهی آنچه در دل دارید را بازگو کنید و همه را در دلتان نگه ندارید. این از لحاظ روحی برای شما بهتر است. مدتی است که احساس می کنید زندگی تان یکنواخت شده و به دنبال چالش جدیدی در زندگی می گردید. خوب است بدانید که همین قوه ماجراجویی شماست که موجبات پیشرفتتان را در زندگی فراهم کرده است.
________________________________________
اسفند
فکر کردن به گذشته ها تنها حال امروزتان را بد می کند. گذشته ها را به گذشته بسپارید و به امروز خود فکر کنید. سفری در پیش دارید. از این مسافرت نهایت استفاده را برای آرامش روحی و تخلیه انرژی خود ببرید. ارتباط خود را با دوستانتان حفظ کرده و از آن ها دوری نکنید. شاید خوب باشد اگر از دوستی که مدت هاست او را ندیده اید خبری بگیرید و در صورت امکان با او ملاقاتی داشته باشید.
منبع : ستاره


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : سرگرمی , فال
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات