خبرهای ویژه

» سرگرمی » فال واقعی امروز پنج شنبه ۲۵ بهمن ۹۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۵ - ۹:۰۰

 کد خبر: 14222
 54 بازدید

فال واقعی امروز پنج شنبه ۲۵ بهمن ۹۷

فروردین این روزها مشکلات متعددی را پشت سر گذاشته‌اید اما به نتیجه آن می‌ارزید. ثمره این سختی‌ها پیشرفت قابل توجهی در زندگیتان بوده است. نگران آینده نباشید و خود را برای رسیدن به پول و درآمد بیشتر به این طرف و آن طرف نزنید. البته این را هم در ذهن داشته باشید که بدون تلاش […]

فروردین
این روزها مشکلات متعددی را پشت سر گذاشته‌اید اما به نتیجه آن می‌ارزید. ثمره این سختی‌ها پیشرفت قابل توجهی در زندگیتان بوده است. نگران آینده نباشید و خود را برای رسیدن به پول و درآمد بیشتر به این طرف و آن طرف نزنید. البته این را هم در ذهن داشته باشید که بدون تلاش کردن به نتیجه‌ای نخواهید رسید ولی نه در حدی که آرامشتان را فدای آسایش کنید.
________________________________________
اردیبهشت
امروز روز شادی برای شما خواهد بود. پس از مدت‌ها همه چیز به روالی عادی خود بازگشته و اتفاق غیر منتظره‌ای رخ نخواهد داد. در فکر مهاجرت به محیطی دیگر هستید. بهتر است امروز خوب به این موضوع فکر کرده و تمام جوانب آن را در نظر بگیرید. تغییر مکان به این راحتی‌ها هم که فکر می‌کنید نیست. امروز کاری نکنید که اطرافیانتان را از خود برنجانید.
________________________________________
خرداد
مدتی است که از کارهای روتین روزمره خسته‌ شده‌اید. دلتان نیاز به تغییری اساسی داشته تا از این رکود و یکنواختی خارج گردد. این تغییرات می‌تواند در محیط کار و یا روابط عاطفیتان باشد. از دوستان نزدیکتان کمک بگیرید و با مشورت با آن‌ها دریابید که چه کاری درست است و چه کاری غلط. امروز سعی کنید خود را از محیط‌های متشنج و پر استرس دور نمایید. اضطراب برای سلامتیان بسیار مضر است.
________________________________________
تیر
این روزها درگیر کاغذبازی‌های بسیاری شده‌اید. تلاش می‌کنید که همه چیز را از راه قانونی و منطقی آن پیش ببرید ولی خلاء های موجود در قوانین باعث سوء استفاده دیگران از آن شده است و شما کاملا عقب افتاده‌اید. امروز خواهید فهمید که نمی‌توان به هر کسی اعتماد کرد. حتی نزدیکترین اطرافیانتان هم ممکن است از اعتماد شما به نفع خودشان بهره ببرند. امروز عشق زندگیتان را با یک شاخه گل هم که شده خوشحال کنید.
________________________________________
مرداد
مسافرت کوتاهی در پیش داشته که چندان به رفتن آن رضایت ندارید. رفتن و نرفتن آن تغییری در وضعیت کنونی به وجود نخواهد آورد پس ذهن خود را خیلی درگیر آن نکنید. تمرکز و ذهنتان را برای پیشرفت در کارهایتان استفاده نمایید. خودتان هم می‌دانید که با فکر و متمرکز شدن افکار به راحتی به نتیجه دلخواه خواهید رسید، پس چرا وقتتان را تلف می‌کنید.
________________________________________
شهریور
امروز افکارتان بسیار درگیر شده‌اند. راه صحیح و غلط را نمی‌توانید تشخیص بدهید و از این همه سردرگمی خسته شده‌اید. بهتر است ساعتی به خودتان استراحت داده و با فکری باز در مورد موضوع پیش رو بیندیشید. تمامی شرایط و جوانب را در نظر گرفته و سپس تصمیم بگیرید. شاید این تصمیم یکی از مهمترین تصمیم‌های زندگیتان باشد پس عجله نکنید. امروز از معاملات سنگین اقتصادی پرهیز کنید چرا که روز چندان مناسبی برای رد و بدل کردن پول نیست.
________________________________________
مهر
امروز حالتان چندان مناسب نیست. اوضاع بر وفق مرادتان پیش نرفته و به نتیجه دلخواه نرسیده‌اید. نگران نباشید این ساعت‌های عذاب آور گذرا هستند. به زودی انرژی مضاعفی دریافت خواهید کرد و با سرعتی خیره کننده تمام کارهایتان را پیش خواهید برد، حتی کارهای عقب افتاده‌تان. اگر می خواهید که در کار و یا در روابط عاطفیتان پیشرفت کنید بهتر است قبل از آن برنامه ریزی کنید. برنامه ریزی باعث می‌شود تا به تمامی کارهایتان برسید.
________________________________________
آبان
روزهاست که منتظرید زمان مناسب برای ورزش کردن برسد، امروز همان روز موعود است. تنبلی را کنار گذارید و با عزمی جدی به فعالیت بدنی بپردازید. خیلی وقت است که سلامتیتان را نادیده گرفته و به فکر خودتان نیستید. ورزش علاوه بر سلامت جسمی می‌تواند حال و هوای روحیتان را نیز زیر و رو کند. در محیط کار با یکی از همکارانتان به مشکلی برخورده‌اید، سعی کنید که با منطق و حرف زدن از وخیم شدن اوضاع جلوگیری کنید.
________________________________________
آذر
از روزهای قبل برای امروز برنامه ریزی کرده بودید. اتفاقی غیر منتظره رخ داده و تمامی برنامه‌هایتان بهم خورده‌اند. بهتر است آشفته بازاری که در ذهنتان شکل گرفته است را سامان دهید. هر چه بیشتر افکارتان نا به سامان باشد اوضاع پیچیده‌تر خواهد شد. امروز مواظب وسایل شخصیتان باشید. اگر خدای نکرده یکی از آن‌ها را گم کنید هرگز پیدایش نخواهید کرد.
________________________________________
دی
روزهای خود را با دلخوش‌های کوچک سپری می‌کنید امروز نیز اتفاق خاصی نیفتاده و مثل روزهای گذشته گذر خواهد کرد. خبرهای بسیار خوشی در روزهای آینده به دستتان خواهند رسید که تلخی این روزهای معمولی را شیرین خواهد کرد. اگر با یکی از دوستانتان دچار اختلافاتی شده‌اید به فکر رفع آن و ترمیم رابطه‌تان باشید. نگذارید آتش این اختلاف به هر دو طرف آسیب رساند.
________________________________________
بهمن
این ماه ماه شماست و اگر کمی حوصله به خرج دهید همه چیز آنطور که می‌خواهید پیش خواهد رفت. دست و دلتان زیاد به کار کردن نمی‌رود ولی نباید از مسئولیت‌هایی که بر عهده‌تان است شانه خالی کنید. وقتتان بسیار با ارزش است و آن را با چرخیدن در شبکه‌های اجتماعی تلف نکنید. امروز تلاش کنید فردی را که بیش از همه دوستش دارید خوشحال کنید. شاید گفتن یک دوستت دارم ساده نیز بتواند به اندازه یک دنیا برای او شادی بیاورد.
________________________________________
اسفند
اخبار بسیار دور و برتان در حال رخ دادن است. اخباری که جز استرس و نگرانی نتیجه‌ای ندارند. گران شدن روز به روز اقلام، طلا، دلار، حوادث تلخ و … شما مضطرب تر از روزهای قبل کرده است. یک بار برای همیشه ذهنتان را از اخبار و افکار مسموم پاک کنید تا بتوانید آسوده زندگی کنید. آینده بسیار بهتر از آن چیزی که شما در حال حاضر متصورید خواهد شد. امروز از قضاوت کردن دیگران بپرهیزید تا خودتان نیز مورد قضاوت قرار نگیرید.

منبع : ستاره


برچسب ها : , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : سرگرمی , فال
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات