خبرهای ویژه

» سرگرمی » فال واقعی امروز چهارشنبه ۱ اسفند ۹۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۰۱ - ۹:۰۰

 کد خبر: 14390
 25 بازدید

فال واقعی امروز چهارشنبه ۱ اسفند ۹۷

فروردین دست از لجبازی و لجاجت برداشته و با دوستانتان بیشتر همکاری نمایید. از مدت‌ها پیش اهدافی را برای خود تعیین کرده که این روزها همگی رنگ واقعیت به خود گرفته‌اند. امروز نیز یکی از این اهداف و آرزوها به حقیقت خواهد پیوست. استرس و نگرانی را از خود دور کنید، غصه خوردن و فکر […]

فروردین
دست از لجبازی و لجاجت برداشته و با دوستانتان بیشتر همکاری نمایید. از مدت‌ها پیش اهدافی را برای خود تعیین کرده که این روزها همگی رنگ واقعیت به خود گرفته‌اند. امروز نیز یکی از این اهداف و آرزوها به حقیقت خواهد پیوست. استرس و نگرانی را از خود دور کنید، غصه خوردن و فکر کردن به مشکلات دردی از شما دوا نخواهد کرد بیشتر باید مرد عمل باشید تا حرف.
________________________________________
اردیبهشت
امروز یکی از اعضای خانواده‌تان دچار مشکل شده است. بهتر است با او صحبت کرده و تا جایی که می‌توانید به او کمک کنید. قطعا روزی جواب این نیکیتان را خواهید گرفت. از بیان احساستان به کسی که دوستش دارید نترسید. شاید فرصتی دیگر برای گفتن حرف‌های دلنشین پیش نیاید و حسرت روزهای از دسته را بخورید. همزمان با آینده نگری در لحظه زندگی کنید و از آن لذت ببرید.
________________________________________
خرداد
این چند روز ذهنتان درگیر موضوعی عاطفی گشته است. تمرکز کافی روی کار نداشته و فرصت‌های خوبی را از دست داده‌اید. سوء تفاهم پیش آمده ناشی از کنجکاوی بیش از حد شماست. بهتر است که با کمی حرف زدن به موضوع خاتمه دهید تا تمرکزتان به سر جای اولش باز گردد. امروز روز تنبلی و خوابیدن نیست. صبح زود از خانه بیرون زده و کمی ورزش کنید. فعالیت بدنی روحتان را جلا می‌دهد.
________________________________________
تیر
مهربانی از خصوصیت‌های بارز شماست ولی درست نمی‌دانید کجا و چگونه از آن استفاده کنید. حتی در برخی موارد اطرافیان نزدیکتان هم از این مهربانی شما سوء استفاده می‌کنند. امروز روزی است که باید در این رفتارتان تجدید نظر کرده و فکر کنید که با افراد مختلف درون زندگیتان چطور برخورد کنید. سعی کنید کارهایتان را با برنامه ریزی پیش ببرید تا به نتیجه دلخواهتان دست یابید.
________________________________________
مرداد
شما فردی بسیار محتاط بوده و از ریسک کردن هراس دارید. بهتر است برخی موارد این احتیاط را کنار گذاشته و دست به کارهای پر خطر بزنید. شاید سرنوشتتان در گرو همین تغییرات باشد. خود را محدود به زمان و مکان نکنید. اولین روز اسفند هم به مانند دیگر روزها خواهد رفت این زندگی است که در حقیقت در جریان است.
________________________________________
شهریور
اتفاقات خوشایندی در حال رخ دادن است. به کسی که می‌تواند تکیه گاه شما باشد اعتماد کرده و به راحتی او را از دست ندهید. شاید در ابتدا نتواند تمام نیازهای شما را برطرف نماید ولی بی‌شک اوضاع این ‌گونه نخواهد ماند. امروز برنامه‌ای برای رسیدن به کارهای عقب افتاده‌تان داشته‌ باشید. نگذارید کارهایی که بر عهده‌تان به تعویق بیفتند و رییستان از شما شاکی شود.
________________________________________
مهر
هنوز نتوانسته‌اید تصمیمی قطعی در زندگیتان بگیرید. از تجربه بالایی برخوردارید و بایستی خود را از این سردرگمی برهانید. امروز با فردی ملاقات خواهید کرد که مدت‌هاست از او بی‌خبرید. از هم صحبتی با این دوست قدیمی لذت ببرید. اگر برای بیان احساسات درونتان اعتماد به نفس ندارید با خواندن کتاب و یا صحبت با دیگران آن را تقویت کنید.
________________________________________
آبان
فکر کردن در مورد اشتباهات گذشته برای شما سودی ندارد، بهتر است فقط از آن‌ها درس گرفته تا دوباره تکرار نشوند.. مسئولیت پذیر باشید و از کارهایی که به شما سپرده شده شانه خالی نکنید. امروز مشکلاتی در روند کارهایتان پیش آمده که شما را هم سردرگم کرده است. اتفاقی غیر منتظره که اصلا انتظار رخ دادن آن را نداشتید. در این شرایط بحرانی است که می توانید با درایت و ذکاوتتان خود را نسبت به دیگران متمایز کنید.
________________________________________
آذر
در حال طی کردن روزهای خوبی هستید، نگذارید شنیدن اخبار بد از لذت این روزها بکاهد. با امید به آینده و تلاش زیاد روزهای خود را سپری کنید. امروز در محیط کار با یکی از همکارانتان بر سر موضوعی اختلاف پیدا خواهید کرد. مسئله آنقدر بزرگ و بحرانی نیست که بتواند تمام روز شما را تحت تاثیر قرار دهد. با صحبتی کوتاه مشکل حل خواهد شد.
________________________________________
دی
امروز از آن روزهایی است که خلاقیتتان به حد اعلا رسیده است. از این موقعیت استثنایی استفاده کرده و آن را تبدیل به فرصتی برای خود نمایید. در مورد روابط عاطفی‌تان دچار شک و تردید شده‌اید.بهتر است درباره این موضوع با شریک زندگیتان صادقانه صحبت کنید و سپس تصمیم نهایی را بگیرید. به زودی به یک مهمانی قابل توجه دعوت خواهید شد.
________________________________________
بهمن
در مقابل تغییر مقاوم نباشید شاید این تغییرات هر چند جزیی بتوانند تاثیر عمیقی بر زندگیتان داشته باشند. نگران پروژه‌ای که در دست دارید نباشید. کارها به خودی خود انجام خواهند شد و نیازی به پیگیری بیش از حد شما نیست. شاید کارها دقیقا طبق برنامه ریزیتان پیش نرود ولی نتایج نهایی دلگرم کننده است.
________________________________________
اسفند
شما فردی بسیار تلاشگر هستید که این چند وقت اخیر نتیجه هیچ کدام از زحماتتان را دریافت نکرده‌اید. نا امید نشده و به تلاشتان ادامه دهید. دقیقا زمانی که انتظارش را ندارید نتیجه همه تلاشتان را دریافت خواهید کرد. یکی از اطرفیانتان رفتاری از خود نشان می‌دهد که باعث ناراحتی شما می‌گردد. بهتر است زود قضاوت نکرده و بیشتر با او درباره این موضوع صحبت کنید.
منبع : ستاره


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : سرگرمی , فال
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات