خبرهای ویژه

» سرگرمی » فال واقعی امروز یکشتبه ۲۸ بهمن ۹۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۹:۰۰

 کد خبر: 14275
 26 بازدید

فال واقعی امروز یکشتبه ۲۸ بهمن ۹۷

فروردین سطح احساسات شما بسیار بالاست. ناراحتی دیگران شما را نیز ناراحت خواهد کرد. اما زیاده روی در این رفتار غیر منطقی است. بهتر است باقیمانده سال را به فکر مسائل شخصی خودتان باشید. اگر در آینده نزدیک با یک موقعیت شغلی مواجه شدید، آن را جدی بگیرید و تمام تلاش خود را برای تصاحب […]

فروردین
سطح احساسات شما بسیار بالاست. ناراحتی دیگران شما را نیز ناراحت خواهد کرد. اما زیاده روی در این رفتار غیر منطقی است. بهتر است باقیمانده سال را به فکر مسائل شخصی خودتان باشید. اگر در آینده نزدیک با یک موقعیت شغلی مواجه شدید، آن را جدی بگیرید و تمام تلاش خود را برای تصاحب آن سمت ارائه دهید. این شغل می‌تواند سکوی پرتاب شما به سمت موفقیت‌های بزرگتر باشد.
________________________________________
اردیبهشت
اخیرا مشکلات و دشواری‌های زندگی فشار زیادی بر شما وارد کرده است، اما نگران نباشید، چراکه هر چه کاشت کنید، برداشت خواهید کرد. در آینده نزدیک پاداش صبر خود را خواهید گرفت. اگر امروز فردی با شما تماس گرفت و درخواستی از شما داشت که در حد توان یا زمان شما نبود، بهتر است به او نه بگویید. نه گفتن را یاد بگیرید وگرنه در به موقعیتی وارد خواهید شد که فشار‌های زندگی را چند برابر خواهد کرد. از طرف دیگر، برای بهبود روابط عاطفی خود میان حرف عقل و حرف دل خود تعادل ایجاد کنید.
________________________________________
خرداد
امروز یکی از نزدیکانتان شما را مجبور به کاری خواهد که اصلا تمایلی به آن ندارید. شما صلاح کار خود را می‌دانید، می‌دانید که چه کارهایی به شما سود می‌رساند و چه کار‌هایی دارای ضرر هستند. پس به قدرت منطق خود تکیه کنید. اگر به گوشتان رسید که کسی غیب شما را کرده است، شما غیبت او را با غیبت جواب ندهید. رو در رو با او صحبت کنید تا روابط میان شما بهبود پیدا کند.
________________________________________
تیر
شرایط آنطور که شما می‌خواهید پیش نمی‌رود. به آرامش نیاز دارید، اما مشکلات زندگی این اجازه را به شما نمی‌دهد. توصیه می‌کنیم برای مدتی از این شرایط دور باشید. برای بهبود وضعیت، کارهای خود را به دست فرد مورد اعتماد خود بسپارید. در حد تلاش‌های خود از زندگی انتظار داشته باشید. از زندگی طلبکار نباشید. این امکان وجود دارد که برای یکی از افراد نزدیک شما اتفاقی پیش بیاید که روحیه شما را خراب کند.
________________________________________
مرداد
احساس می کنید که امروز روز شما نیست. شاید احساس ناراحتی و افسردگی کنید اما یادتان باشد که همیشه شرایط بر وقف مرادتان نیست. پس اگر می خواهید که از این شرایط استرس زا دور باشید، خودتان را کنار بکشید. حتی اگر امکانش هست، مرخصی بگیرید و در خانه بمانید و کاری را که بدان علاقه دارید انجام دهید. به دنبال تغییری در زندگی تان هستید اما نمی دانید که از کجا شروع کنید. شاید بد نباشد این کار را از دکوراسیون خانه تان انجام دهید سپس به دنبال تغییرات بزرگ تری مانند تغییر شغل باشید. پیشرفت شما در گرو همین تغییرات است.
________________________________________
شهریور
اخیرا شریک زندگی تان کمی خودخواهانه رفتار می کند و این موضوع شما را ناراحت کرده است. به عنوان مثال او آزادی را که به خود می دهد، برای شما قائل نمی باشد. اما سعی کنید که آرامش خودتان را حفظ کنید و گفتگو را به زمانی که هر دوی شما سرحال و آرام هستید، محول کنید. مدت هاست به فکر حل کردن مسئله ای هستید، به زودی گره هایی برایتان باز می شود و حقایقی بر شما روشن می شود که تغییرات کوچک اما مهمی را در زندگی تان رقم خواهد زد. یک میهمانی هیجان انگیز در راه دارید، آن را از دست ندهید.
________________________________________
مهر
خودتان را برای یک روز پر از هیجان آماده کنید، به این علت که هم در محیط کار و هم در خانه پیشرفت های قابل ملاحظه ای را احساس خواهید کرد. این موفقیت ها نتیجه سخت کوشی هایتان بوده است، پس از آن نهایت لذت را ببرید. زمان خوبی است تا برای علاقمندی های شخصی و هدف هایی که در سر دارید، در راستای همین پیروزی، برنامه ریزی کنید. حال که ذهنیت خوبی از خودتان را در ذهن دیگران ساخته اید، می توانید برای دریافت کمک روی دیگران نیز حساب کنید.
________________________________________
آبان
مدت هاست ایده ای در سر دارید. تصمیم گرفته اید که آن را با یکی از دوستان تان عملی کنید. اگر چه دوست تان قابل اعتماد است اما واحب نیست تمام زیر و بم کار را نشان اش دهید یا به بیانی فوت کوزه گری خود را فاش کنید. هیچ چیزی قابل پیش بینی نیست. بنابراین محتاطانه و قدم به قدم جلو روید. اگر در رابطه عاطفی تان به مشکل برخورده اید، راه حل شما پیش خودتان هست. بنابراین به جای فشار آوردن به شریک زندگی تان، ریشه مشکل را در خودتان جستجو کنید.
________________________________________
آذر
میان دو راهی رفتن و ماندن گیر افتاده اید. از طرفی دوست دارید که وارد یک رابطه شوید و از طرف دیگر از اتفاقات غیرمنتظره آن می ترسید. شما باید هنگام گرفتن تصمیم، تمام خاطرات و شک و دودلی های گذشته را دور بریزید و مطابق آنچه دلتان می خواهد، تصمیم بگیرید. مطمئن باشید که راه درست را به شما نشان خواهد داد. برای به دست آوردن آنچه در ذهن تان دارید، کافی ست که کمی صبر کنید. عجله تنها موانع شما را بیشتر می کند. به کمک یکی از دوستان نزدیک تان می توانید اطلاعاتی را که در به دست آوردن شان ناموفق بوده اید، به دست آورید.
________________________________________
دی
مدت هاست که به دور پاهایتان حصار تنیده بوده اید اما امروز از تمام آن محدودیت ها آزاد می شوید و هیچ چیز نمی تواند مانع از پرواز کردن شما شود. اگر امروز تمایلی به برقراری ارتباط با دیگران ندارید و ترجیح می دهید که در تنهایی سیر کنید. نگران نشوید، از فردا همه چیز به حالت طبیعی خود باز خواهد گشت. فقط حواس تان باشد که دیگران به خصوص شریک زندگی تان را از خودتان نرنجانید. در انتهای روز خبر خوبی از طرف یکی از نزدیکان تان می شنوید که خوشحال تان خواهد کرد.
________________________________________
بهمن
شما وقت تان را صرف کارهای بیهوده کرده اید و دلیل آن هم بی برنامه گی در زندگی بوده است. اگر بتوانید راهی که مناسب شما است را انتخاب کنید، آینده ای روشنی به خصوص از نظر مالی در انتظارتان خواهد بود. هر لحظه فرصتی برای شکفتن شماست، بنابراین آن را از دست ندهید. به زودی در یکی از میهمانی ها یا مراسم، پیشنهادی به شما می شود. بهتر است برای جواب دادن عجله نکنید. شاید در ابتدا این پیشنهاد برایتان ناخوشایند باشد اما پس از فکر کردن می فهمید که ممکن است به نفع تان تمام شود. بنابراین در تصمیم گیری های زندگی تان تامل کنید.
________________________________________
اسفند
اخیرا دلیل تمام اتفاقات بد زندگی تان را اطرافیان تان می دانید اما در واقع، این شمایید که مسئول زندگی خودتان هستید. اگر اکنون نتوانید روی پای خودتان بایستید، تا آخر عمر وابسته دیگران خواهید بود. بی شک نه شما و نه دیگران همچین رفتاری را نمی پسندند. پس دست به کار شوید. امروز در برخورد با دوستی، خبرهای خوبی می شنوید که اگر پیگیرشان باشید، تغییراتی مثبتی در زندگی تان به همراه خواهد داشت. دوستی منتظر شماست، قبل از آنکه دیر شود، به سراغ اش بروید.

منبع : ستاره


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : سرگرمی , فال
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات