خبرهای ویژه

» سرگرمی » فال واقعی امروز یکشنبه ۱۹ اسفند ۹۷

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۲/۲۰ - ۹:۰۰

 کد خبر: 14606
 20 بازدید

فال واقعی امروز یکشنبه ۱۹ اسفند ۹۷

فروردین ایده‌های خلاقانه بسیار به ذهنتان خطور کرده است. آن‌ها را دست کم نگیرید و اگر می‌شود در پیشبرد کارهایتان از آن‌ها کمک بگیرید. این ایده‌ها در فعالیت‌های گروهی نتیجه بهتری در پی خواهند داشت. هر چند که روزهای آینده چندان دلچسب نخواهند بود ولی تغییراتی در زندگیتان می‌تواند کمی از این فضای ناخوشایند بکاهد. […]

فروردین
ایده‌های خلاقانه بسیار به ذهنتان خطور کرده است. آن‌ها را دست کم نگیرید و اگر می‌شود در پیشبرد کارهایتان از آن‌ها کمک بگیرید. این ایده‌ها در فعالیت‌های گروهی نتیجه بهتری در پی خواهند داشت. هر چند که روزهای آینده چندان دلچسب نخواهند بود ولی تغییراتی در زندگیتان می‌تواند کمی از این فضای ناخوشایند بکاهد. از تمام توانتان کمک بگیرید تا به مراد دلتان برسید.
________________________________________
اردیبهشت
امروز سعی می‌کنید که با تغییراتی کوچک نتیجه بهتری دریافت کنید. شاید در کوتاه مدت این تغییرات نتیجه دهند ولی در مدت زمان زیاد تاثیر آنچنانی بر کارهایتان نخواهند داشت. امروز با شخصی که مدت‌هاست به او علاقه دارید روبرو می‌شوید. از گفتم احساساتتان به او هراس نداشته باشید. شاید فرصت دیگری همچون امروز در اختیارتان قرار نگیرد.
________________________________________
خرداد
امروز روز پر کاری برایتان خواهد بود. برنامه کاریتان بسیار فشرده بوده و حتی فرصت سر خاراندن هم ندارید. برای انتهای شب برنامه‌ای مفرح در نظر بگیرید. با دوستانتان بیرون بروید یا شامی رمانتیک به همراه عشقتان نوش جان کنید. سعی کنید فشار و سختی‌های محیط کارتان را به داخل خانه نکشانید. با لبخند همیشه وارد خانه شده و تمام مشکلات را به فردا موکول نمایید.
________________________________________
تیر
از کوچکترین فرصت‌هایی که در زندگیتان می‌بینید استفاده کنید. شاید همین فرصت‌های کوچک بتواند سکوی پرتاب شما باشد. بسیار ملاحظه کار بوده و این یکی از ویژگی‌های بارز شماست بهتر است امروز از این خصوصیت دست برداشته و حرفتان را محکم به زبان آورید. اگر مجرد هستید فردی به زندگی ما وارد می‌شود که می‌توانید رابطه عمیقی با او برقرار کنید. خوشحال باشید که روزهای خوبی پیش رویتان خواهد بود.
________________________________________
مرداد
امروز از آن روزهایی است که تنهایی را بیشتر می‌پسندید. هر چند که به واسطه قرارهایی که از قبل تعیین شده‌اند بایستی در مراسماتی شرکت کنید. قطعا از حضور در این مکان‌ها کلافه خواهید شد. منتظر سوپرایزی از طرف یکی از دوستان نزدیکتان باشید. بهتر است بدانید که چه افراد دلسوزی کنارتان حضور دارند و کمی هم شما قدردانشان باشید.
________________________________________
شهریور
امروز روزی است که عواطف احساسی بر شما غلبه کرده‌اند. بسیار رمانتیک بوده و منتظر حرفی عاشقانه از عشق زندگیتان هستید. هر چند که بایستی همیشه با عقل و منطق کارها را پیش ببرید ولی امروز روزی نیست که بتوانید بر احساساتتان غلبه کنید. از برنامه‌های آینده خود حسابی دور شده‌اید، کمی فکر کنید و ببینید که چه کاری باعث عقب افتادن از این برنامه‌ها شده است.
________________________________________
مهر
امروز اطلاعات بسیار مهمی در رابطه با شغل یا تحصیلتان بدست می‌آورید. اگر بتوانید به مانند یک پازل این اطلاعات را در کنار هم بچینید بسیار موفق خواهید شد. از اخبار بد دور و برتان دوری کنید. این اخبار فقط ذهنتان را مشوش و حال دلتان را خراب می‌کند. یکی از دوستانتان به زودی پیشنهادی به شما خواهد داد که قبول کردن ان به نفعتان خواهد بود.
________________________________________
آبان
چند روزی است که مشکلات بسیاری شما را خسته کرده‌اند. بهتر است امروز کمی به استراحت بپردازید و فردا با پر انرژی‌تر به سر کار بازگردید. آنچه امروز در زندگیتان به آن احتیاج دارید آرامش است. تنها آرامش است که می‌تواند شما را از این سردرگمی و کلافگی خارج کند. اخباری که به گوشتان می‌رسد را بدون اطمینان از منابعشان نپذیرید شاید این روزها بی خبری بهترین خبر است.
________________________________________
آذر
امروز از زمانی که چشم باز کردید دلتان مثل سیر و سرکه می‌جوشد. دلشوره‌ای در وجودتان رخنه کرده که فقط صحبت کردن با افراد نزدیک زندگیتان می‌تواند آن را آرام کند. از افرادی که به شما استرس وارد می‌کنند دوری کنید. امروز به یکی از کارهای مورد علاقه‌تان بپردازید، این فعالیت می‌تواند هنری، ورزشی یا هر چیزی که شما دوست دارید باشد.
________________________________________
دی
این روزها هر چه به آینده فکر کنید بدتر است. سخت به خودتان نگیرید و از روی موضوعات پیش پا افتاده گذر کنید. اگر مدتی است که به فکر تغییر در زندگیتان هستید امروز روز خوبی خواهد بود. از تغییر هراس نداشته باشید شاید این وضعیت بتواند آینده شما را بسازد. امروز خبرهای خوبی از خانواده تان خواهید شنید که روحیه تان را از این رو به آن رو خواهد کرد. این فرصت را غنیمت بشمارید و با خانواده تان یک جشن کوچک برپا کنید.
________________________________________
بهمن
خستگی از ظاهر چهره‌تان هم مشخص است. مدت زیادی است که برای پروژه‌ای زحمت کشیده‌اید. خودتان هم نمی‌دانید که نتیجه آن چه خواهد بود. نگران نباشید شما تمام تلاش خود را برای به نتیجه رساندن آن کرده‌اید. اخیرا از دست فردی شاکی شده‌اید که بی محلی کردن به آن می‌تواند بهترین نتیجه را در پی داشته باشد.
________________________________________
اسفند
به فکر زندگی خود باشید و از مقایسه کردن خودتان با دیگران پرهیز کنید چرا که این کار راه شما را به پیشرفت های آینده می بندد و ذهن شما را درگیر مسائلی میکند که در زندگی شما هیچ نفعی برایتان نخواهد داشت. سال آینده سال خوبی برایتان از لحاظ مالی خواهد بود و ثمره آنچه که تا کنون کاشته اید را خواهید دید. به زودی به مراد دلتان خواهید رسید.
منبع : ستاره


برچسب ها : , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
دسته بندی : سرگرمی , فال
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات