خبرهای ویژه

» گردشگری » مزارع اسطوخودوس ، طلای بنفش فرانسه

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۸/۲۴ - ۱۱:۰۰

 کد خبر: 13021
 56 بازدید

مزارع اسطوخودوس ، طلای بنفش فرانسه

مزارع اسطوخودوس در جنوب فرانسه ، چند کیلومتری شمال ساولت و اورال قرار دارند و جزو زیباترین روستاهای فرانسه هستند. استوخودوس یکی از محبوب ترین جاذبه های دیدنی فرانسه را بوجود آورده است ، این مرازع هنگام طلوع خورشید آنقدر زیبا میشوند که به آن طلای بنفش نیز گفته میشود. اسطوخودوس چیست ؟ گلهای اسطوخودوس […]

مزارع اسطوخودوس در جنوب فرانسه ، چند کیلومتری شمال ساولت و اورال قرار دارند و جزو زیباترین روستاهای فرانسه هستند. استوخودوس یکی از محبوب ترین جاذبه های دیدنی فرانسه را بوجود آورده است ، این مرازع هنگام طلوع خورشید آنقدر زیبا میشوند که به آن طلای بنفش نیز گفته میشود.

اسطوخودوس چیست ؟ گلهای اسطوخودوس بسیار زیبا هستند و برای عکاسی منظره فوق العاده ای دارند. کشاورزان آن منطقه از گردشگران شاکی هستند که گل ها را میکنند ، این گلها کار و درآمد کشاورزان است و برای ساخت عسل ، صابون و لوازم آرایشی از آنها استفاده می شود.

بیشترین تعداد گلهای بنفش شدر این مزارع قرار دارند که در هیچ جای جهان نمیتوانید اینهمه گل بنفش یکجا پیدا کنید. زمانی که گل ها شکوفه میدهند در پایان ماه ژوئن ، پروانه ها به این مناطق می آیند و منظره بسیار زیبایی را بوجود می آوردند.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : گردشگری
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات