خبرهای ویژه

» اخبار » نظر رهبری درباره آثار طنز / فیلم مارمولک

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۰۹/۱۱ - ۰:۳۹

 کد خبر: 13375
 51 بازدید

نظر رهبری درباره آثار طنز / فیلم مارمولک

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، رضا جودی که یکی از مهمانان دیدار تهیه‌کنندگان سیما با مقام معظم رهبری بوده است، روایتی از این دیدار درباره ساخت آثار طنز برای تلویزیون دارد. او که ۲۰ سال سابقه تهیه‌کنندگی سریال‌های تلویزیونی را دارد و در سال‌های اخیر با «لیسانسه‌ ها» وارد تولید آثار طنز برای تلویزیون شده […]

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین ، رضا جودی که یکی از مهمانان دیدار تهیه‌کنندگان سیما با مقام معظم رهبری بوده است، روایتی از این دیدار درباره ساخت آثار طنز برای تلویزیون دارد.
او که ۲۰ سال سابقه تهیه‌کنندگی سریال‌های تلویزیونی را دارد و در سال‌های اخیر با «لیسانسه‌ ها» وارد تولید آثار طنز برای تلویزیون شده است، کار در این عرصه را به دلیل موانع وحساسیت‌ها، حتی سخت‌تر از فعالیت در زمینه تولید سریال‌های دینی می‌داند.
جودی در تعریف ماجرای دیدار با مقام معظم رهبری، روایت می‌کند آیت‌الله خامنه‌ای تاکید کردند که تولید سریال و آثارطنز بسیار خوب است و باید در این حوزه آثار بسیاری را تولید کنیم. او ادامه می‌دهد: «ایشان فرمودند در گذشته برای آثار طنز در دو مورد به ایشان مراجعه شده بود، یکی ماجرای “مارمولک” که آقایان علما گفته بودند در این اثر با روحانیت شوخی شده و اثر دیگری نیز بود که با پلیس در آن شوخی شده بود که البته نامش را نبردند که تاکید کرده بودند این شوخی ها مشکلی ندارد و باید باشد.


برچسب ها : , , , , , , ,
دسته بندی : اخبار , فرهنگی , فیلم و سریال و مستند و انیمیشن
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات