خبرهای ویژه

» مطالب خواندنی » وقوع حادثه غیر منتظره در جشن عروسی!

تاریخ انتشار : ۱۳۹۷/۱۱/۲۸ - ۱۳:۰۰

 کد خبر: 14281
 23 بازدید

وقوع حادثه غیر منتظره در جشن عروسی!

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عروس و داماد اندونزیایی که در حال جشن گرفتن بهترین روز زندگی خود بودند، نمی‌دانستند چه حادثه عجیبی انتظار آن‌ها را می‌کشد. وقوع یک حادثه غیرمنتظره جشن عروسی این زوج اهل جاکارتا، پایتخت اندونزی را کاملاً بهم ریخت. سقوط ناگهانی سکوی ویژه عروس و داماد موجب شد آن‌ها به همراه […]

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، عروس و داماد اندونزیایی که در حال جشن گرفتن بهترین روز زندگی خود بودند، نمی‌دانستند چه حادثه عجیبی انتظار آن‌ها را می‌کشد. وقوع یک حادثه غیرمنتظره جشن عروسی این زوج اهل جاکارتا، پایتخت اندونزی را کاملاً بهم ریخت.
سقوط ناگهانی سکوی ویژه عروس و داماد موجب شد آن‌ها به همراه تعدادی از مهمانان حاضر در مراسم عروسی به داخل یک کانال فاضلاب پرتاب شوند. ویدئویی که توسط یکی از مهمانان و با کمک دوربین تلفن همراه تهیه شده است، این حادثه وحشتناک را به تصویر می‌کشد.
در این ویدئو «هارتینی» و «آلان»، عروس و داماد این جشن عروسی به همراه برخی مهمانان در حالی که به داخل یک کانال فاضلاب سقوط کرده‌اند، دیده می‌شوند. این ویدئو عروس را در حالی که لباس سفیدش غرق در لجن فاضلاب شده است، نشان می‌دهد. این ویدئو نشان می‌دهد که داماد به همراه برخی مهمانان تلاش می‌کند عروس را از داخل فاضلاب بیرون بکشد. در این ویدئو کت و شلوار داماد نیز در حالی که غرق در لجن فاضلاب شده است، دیده می‌شود.
ظاهراً تدارکات‌چی عروسی سکوی ویژه عروس و داماد را در بالای یک کانال فاضلاب در نظر گرفته بود که حضور عروس و داماد و تعدادی از مهمانان روی آن موجب سقوط سکو شد.


برچسب ها : , , , ,
دسته بندی : مطالب خواندنی
ارسال دیدگاه

logo-samandehi
تبلیغات